Ľubovnianske kúpele

3144, 065 11 Nová Ľubovňa

Ľubovnianske Kúpele sú rekreačno-kúpeľnou osadou, kde pramení viacero voľne prístupných minerálnych prameňov. Najznámejším je prameň Andrej, ktorý obsahuje najviac prírodného horčíka na Slovensku. Minerálna voda sa plní do fliaš a v obchodoch ju možno nájsť pod názvom Ľubovnianka.V prírode Ľubovnianských kúpeľov nájdete náučný chodník s mnohými dendrologicky zaujímavými drevinami. Najvýznamnejšou a najkrajšou dominantou sú štyri exempláre borovice Vejmutovky.

Kongres a relax Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy.

Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s balkónom a možnosťou prístelky, ktoré sú štandartne vybavené . Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky, v hoteli je možné ubytovanie so psom. Dostupnosť všetkých hotelových priestorov je riešená bezbariérovo a hotel je prispôsobený pre poskytovanie služieb imobilným hosťom.

Širokú ponuku jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie, príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúka denný bar – virtuálna prehliadka , nočný bar a kaviareň – virtuálna prehliadka.  Spoločenskému vyžitiu slúži aj viacero klubových miestností a čitární. Pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov a školení – virtuálna prehliadka salónik, ako aj ďalších spoločenských podujatí, je k dispozícii veľká kongresová sála, spoločenská sála a 5 salónikov – virtuálna prehliadka.

Vyše 260 km vyznačených turistických chodníkov a nádherné lesné prostredie zaručuje ideálne podmienky pre letnú turistiku, v okolí sú aj vhodné terény pre cykloturistov. Na svoje si prídu hubári aj rybári.

V zimnej sezóne sú lyžiarom k dispozícii 4 lyžiarske vleky priamo pri hoteli s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 2 400 m rôznej náročnosti. Časť svahu je umelo zasnežovaná a osvetlená pre večerné lyžovanie. V stredisku poskytuje služby lyžiarska škola, lyžiarska škôlka, požičovňa športových potrieb, ski servis a škola snowboardingu.

Hotel je vhodný pre organizovanie kongresov, ale aj ideálnym miestom pre oddych rodín s deťmi vo všetkých ročných obdobiach. Poskytuje širokú ponuku doplnkových športovo-relaxačných služieb, ktoré v kombinácii s nádherným okolím vytvárajú dokonalé podmienky pre oddych.