Bardejovské Kúpele

N 49°19'33.52" E 21°16'37.98"
Najväčším bohatstvom Bardejovských Kúpeľov sú prírodné liečivé minerálne vody, ktoré svojím zložením patria medzi najvýznamnejšie v Európe.
Bardejovská minerálna voda je prírodne liečivá, stredne mineralizovaná, hydrogénuhličitanovo-chloridová, sodná, uhličitá, hypotonická so zvýšeným obsahom kyseliny boritej.
Centrum kúpeľov tvorí kúpeľná kolonáda a kúpeľný dom, ktorý je spojený presklenými chodbami s liečebným domom Alžbeta a s najväčšími hotelmi Astória*** a Ozón***. Liečebné procedúry sa podávajú v kúpeľnom dome, v ktorom sa okrem iného nachádza aj kúpeľná poliklinika a laboratóriá.Najväčším bohatstvom Bardejovských Kúpeľov sú prírodné liečivé minerálne vody, ktoré svojím zložením patria medzi najvýznamnejšie v Európe.


Areál Bardejovských Kúpeľov ponúka široké možnosti trávenia voľného času. Nachádzajú sa tu kaviarne a reštaurácie, obchodné centrum, kino, amfiteáter na letné kolonádne koncerty, tenisové kurty, minigolf, fitnes, bowling bar, lyžiarsky vlek, kyslíková dráha, 35 km upravených turistických chodníkov, prírodné kúpalisko s vyhrievanou vodou alebo soľná jaskyňa. Nechýba ani pošta či kostol.

V Bardejovských Kúpeľoch hostia nachádzajú príjemné prostredie, komplexnú liečbu, maximálnu zdravotnú starostlivosť, všetky služby na vysokej úrovni a hlavne pokoj a pohodu.
 

Otváracie hodiny

Web :https://www.kupele-bj.sk/

Plánovač výletu

Naplánuj si výlet na 48 hodín